Movies
Ratings
101
The UnjustRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 0.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0