Movies
Ratings
180
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5