Movies
Ratings
361
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Big EyesRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.5