Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5