Movies
Ratings
147
KOKUHORated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0