Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
HancockRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5