Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
A Bold FamilyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0