Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 1.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5