Titles you rated
LooperRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5