Movies
Ratings
2040
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 0.5
Inland EmpireRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
The Kingdom IIRated ★ 3.5