Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0