Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0