Movies
Ratings
1143
SignsRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0