Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0