Movies
Ratings
310
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Tie a Yellow RibbonRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0