Movies
Ratings
804 Warm BodiesRated ★ 2.5 Warm BodiesRated ★ 2.5
 The HuntRated ★ 5.0 The HuntRated ★ 5.0
 ArirangRated ★ 4.5 ArirangRated ★ 4.5
 Let Me InRated ★ 5.0 Let Me InRated ★ 5.0
 26 YearsRated ★ 4.0 26 YearsRated ★ 4.0
 The TerminatorRated ★ 4.0 The TerminatorRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 4.5 War of the WorldsRated ★ 4.5
 The MummyRated ★ 4.5 The MummyRated ★ 4.5
 The PianistRated ★ 4.5 The PianistRated ★ 4.5
 Ocean's ElevenRated ★ 4.5 Ocean's ElevenRated ★ 4.5
 Death NoteRated ★ 4.0 Death NoteRated ★ 4.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
 X-Men: The Last StandRated ★ 4.0 X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0
 The Mummy ReturnsRated ★ 3.5 The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.5 JumanjiRated ★ 4.5
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0