Movies
Ratings
220
InterstellarRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0