Movies
Ratings
237
AkiraRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 0.5
The Swan PrincessRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 1.0