Movies
Ratings
154
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0