Movies
Ratings
700
Escape PlanRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
StardustRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5