Movies
Ratings
68
The TowerRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0- ChangeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0