Titles you rated
The MistRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
SpawnRated ★ 1.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
CrankRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0