Movies
Ratings
66
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The DivideRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0