Titles you rated
OseamRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0