Movies
Ratings
117
American HustleRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 4.5
TransamericaRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
By the Grace of GodRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
SisterRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0