Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Snatch UpRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0