Movies
Ratings
99
The Last ExorcismRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
House at the End of the StreetRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0