Titles you rated
NopeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.5
My DictatorRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5