Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Relay RaceRated ★ 3.5
- ElsaRated ★ 3.5
- Spying StarsRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5