Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
The Barber of SiberiaRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0