Movies
Ratings
36
ParasiteRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0