Titles you rated
MethodRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5