Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0- By Rule of Crow's ThumbRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Limit of Love: UmizaruRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5