Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 1.0
Raise the Red LanternRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0