Titles you rated
The OneRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0