Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SommersbyRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0