Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0