Movies
Ratings
499
The WolverineRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
CrankRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5