Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
The RockRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0