Titles you rated
Death Becomes HerRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.5