Titles you rated
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
LooperRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
RedRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0