Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5