Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0