Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5