Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0