Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0