Titles you rated
Despicable MeRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.0
Farewell, My QueenRated ★ 1.0
Freedom WritersRated ★ 1.0
The TerroristRated ★ 1.0
Queen MargotRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 2.0
UlyssesRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0