Titles you rated
ShrekRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5