Movies
Ratings
156
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
Eye For An EyeRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 3.0