Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.0